Nieposkromiona Octavia jeszcze w tym tygodniu trafi do Paladins!

Octavia default sa

W tym tygodniu będziecie mogli wypróbować najnowszą aktualizację w Paladins. Hi-Rez zapowiedziało, że patch pojawi się w środę i wprowadzi nową bohaterkę oraz garść innych łakoci.

Nieposkromiona Octavia skoncentruje się na zadawaniu obrażeń. Została wyposażona w karabin strzelecki, pozwalający razić jej wrogów na dużą odległość (do 900 jednostek). Używając celownika, zyskacie zwiększoną celność, ale Wasza  szybkość ruchu zostanie zmniejszona o 50%.

Użycie tej zdolności w powietrzu zatrzymuje ruch Octavii i pozwala strzelać przez maksymalnie 2,5 s. Aktywowanie tej zdolności pozwala również widzieć wrogów znajdujących się w sojuszniczych i wrogich Polach zniekształceń.

Umiejętności Octavii:

  • [Zdolność 1] Skok dowódczyni - Wyskocz w powietrze, by przejąć kontrolę nad polem bitwy. Użycie celownika do mierzenia karabinem spowoduje, że uniesiesz się w powietrze na 2,5 s.
  • [Zdolność 2] Pole zniekształceń - Tworzy nieprzezroczystą kopułę, która uniemożliwia wrogom patrzenie na zewnątrz gdy są w środku – efekt trwa 4 s. Wrogowie złapani w Pole zniekształceń mają szybkość ruchu zmniejszoną o 10%.
  • [Arcyzdolność] Pełzająca zapora - Zrzuć laserowy ogień zaporowy na swoich wrogów. Zadaje on 850 obrażeń na promień. Pełzająca zapora zostaje ustawiona w niszczycielskiej linii przed Octavią. Wiązka promieni składa się z dwóch części – mniejszy promień namierzający zadaje 100 obrażeń i niszczy tarcze. Jeśli trafi, duży promień zadaje 850 obrażeń.

Cóż poza nową postacią? Bilet rozgrywek zostanie zaktualizowany w Paladins do nowego formatu - Biletu wydarzeń. Zawierać on będzie jednościeżkowy system nagród oraz odświeżenie graficzne. Pojedyncza ścieżka nagród zawiera przedmioty zarówno dla graczy płacących, jak i grających za darmo.

Ma w sumie 24 poziomy, przy czym każdy zawiera ważne odblokowanie, a do tego 1 skórkę dla osób niepłacących. Skrócono czas potrzebny do ukończenia Biletu o połowę, a sam Bilet dostępny będzie przez 2 miesiące i zaoferuje nowy system wyzwań.

Szczegóły znajdziecie tutaj.

Zobacz także

13 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz