„Niespodzianka”! Project TL to Lineage Eternal!

Xcasas

Wielkie ogłoszenie, super zapowiedź, „rewolucja” na rynku i miliony oczekiwań. Słowem – reakcja na trailer „nowej gry” od NCsoft. Project TL okazał się jednak czymś zupełnie innym. Większość z Was dobrze zakładała, że to odnowiony Lineage Eternal.

Tak właściwie, to nazwa „Lineage Eternal” już nie istnieje, dlatego możecie ją z głowy wyrzucić. Strona projektu została zastąpiona przez Project TL, który przez jakiś czas będzie nosił taką nazwę. Niestety, nie wiadomo, kiedy NCsoft zaprezentuję pełnoprawne miano swojej nowej produkcji. Macie jakieś propozycje co do nazwy? „TL” może po prostu oznaczać The Lineage.

Wracając jednak do tematu, premiera Lineage Eternal Project TL zostanie „lekko” przesunięta, bowiem gra zmienia silnik na Unreal Engine 4. Jeśli braliście udział w testach Lineage Eternal to otrzymacie odpowiednie zadośćuczynienie za włożony trud – wkrótce dowiemy się, co deweloperzy mają na myśli.

Niestety, obawiam się, że szybko tej produkcji nie zobaczymy w Europie. Na ten moment nie jestem nawet przekonany, czy chce mi się na nią czekać, bowiem kij wie, czy produkt będzie w ogóle wart uwagi. Trailery wszak to nie wszystko…

Zobacz także

12 komentarzy