Night Crows będzie miał latanie i pokazuje, jak to będzie działać

Dodany przez guru 4 miesiące temu
4 1450
Night Crows będzie miał latanie i pokazuje, jak to będzie działać

Night Crows to multiplatformowy (PC + Mobile) działający na Unreal Engine 5, który różni się od typowej “koreańskiej” papki. A to dlatego, że mamy tutaj średniowieczne uniwersum inspirowane Średniowieczną Europą z elementami fantasy oraz mrocznym mroczniejszym niż zwykle klimatem.

Gra ruszyła już z wstępną rejestracją (TUTAJ), więc premiery spodziewajcie się w najbliższych tygodniach.

***

To, co jednak chcemy wam pokazać to system latania w Night Crows.

Nie będą to typowe skrzydła wyrastające z postaci jak np. W Perfect World International, ale pewnego rodzaju lotnie, przyczepiane skórzane skrzydła, a nawet mechaniczne – nie wiemy jak to nazwać – śmigłowce.

W zależności od tego, który szybowiec jest na wyposażeniu, możesz unosić się w powietrzu, przyspieszać w locie, nurkować na wroga lub po prostu szybować. Aby gracze mogli częściej korzystać z tych możliwości, po całym świecie gry rozsiane są specjalne platformy unoszące się na niebie, a na ziemi można znaleźć miejsca z prądami powietrza, które wyrzucą Cię w niebo. Ponadto możesz skoczyć z klifu lub dachu domu, aby aktywować szybowiec.

Wygląda to fajnie, szczególnie że Night Crows posiada otwarty świat i dzięki takiemu lataniu będziemy mogli szybciej przemieszczać się z punktu do punktu.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube