Night Crows jest coraz popularniejszy. 400 tysięcy graczy online!

Dodany przez guru około miesiąc temu
42 9775
Night Crows jest coraz popularniejszy. 400 tysięcy graczy online!

Od globalnej premiery Night Crows minął już miesiąc i z całą odpowiedzialnością można powiedzieć, że gra okazała się sukcesem. Dużym sukcesem.

Co jednak najważniejsze, popularność Night Crows nie spada… ona cały czas rośnie. Bo o ile w pierwszych dniach było to 230 tysięcy osób online, to teraz jest ich 400 tysięcy!!!

Duża liczba graczy oznacza także duże pieniądze. Zgodnie z raportem przedstawionym przez Wemade, dzienna średnia sprzedaż w grze wynosi 1,3 miliarda wonów (945 000 dolarów, czyli 3,5 mln złotych).

(weźmy jednak pod uwagę, że Night Crows działa w technologii blockchain, NFT, kryptowalutami itd.)

Również pod względem zawartości nie mamy na co narzekać. Od 12 marca Night Crows powiększył się o nowe funkcje (np. Dla gildii), wprowadzono nowy rodzaj przedmiotów (branzoletki), nowe mapy, ponadto wczoraj otrzymaliśmy 5-osobowy dungeon, Abandoned Sentil Fortress.

Zagracie TUTAJ.

***

Night Crows to multiplatformowy MMORPG (PC + Mobile) na silniku Unreal Engine 5, z otwartym światem, systemem latania, masowymi bitwami PvP, ale przede wszystkim z uniwersum fantasy inspirowanym europejskim Średniowieczem, co powinno jeszcze bardziej trafić w nasze gusta.


42 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube