Nine to Five to darmowy FPS 3v3v3

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
4 2402
Nine to Five to darmowy FPS 3v3v3

Studio RedHill Games ogłosiło, że ich zespołowy First Person Shooter, Nine to Five został udostępniony do bezpłatnego pobrania i gry w otwartej becie na PC przez Steam Early Access. Jeśli zatem nie macie niczego lepszego do roboty, to sprawdźcie go i oceńcie sami.

Grę osadzono w niedalekiej przyszłości, w której rządzą korporacje, a bycie najemnikiem to po prostu kolejna praca. Ta wieloosobowa strzelanka taktyczna, zestawia przeciwko sobie trzy, trzyosobowe drużyny w zaciętych meczach. Strategia i współpraca są kluczem do odniesienia zwycięstwa. Tak przynajmniej sugerują deweloperzy.

Mecze są rozgrywane w trzech fazach, każda wpływa na kolejną, zmuszając graczy do ciągłego adaptowania swoich taktyk do zaistniałych sytuacji. Gracze mogą planować i realizować swoje cele na specjalnie dostosowanych do tego mapach. Otwarta beta oferuje graczom arsenał dziewiętnastu modyfikowalnych broni do odblokowania oraz kilka gadżetów.

Możecie przetestować swoje umiejętności na dwóch mapach i w trzech trybach gry, prezentujących unikalne systemy z dynamicznymi celami w każdej rundzie. Gracze mogą odblokować i zakupić skórki oraz inne przedmioty kosmetyczne pozwalające na wyrażenie siebie podczas rozgrywki. W końcu dobry wygląd to pierwszy krok do sukcesu! Chyba…

Zainteresowanych grą zapraszam tutaj.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube