Nine to Five to podobno świeże podejście do taktycznych drużynowych shooterów

Redhill Games, międzynarodowe studio założone przez weteranów tworzenia gier AAA, pracujących wcześniej w takich firmach, jak Remedy Entertainment i Wargaming, ujawniło swoje debiutanckie IP – Nine to Five. Zaprezentowana podczas The Game Awards gra to świeże spojrzenie na taktyczną strzelankę FPS, w której rozsądna praca zespołowa bierze górę nad brutalną siłą i refleksem.

Osadzona w bliskiej przyszłości, gdzie korporacje mają władzę nad każdym aspektem życia, a bycie najemnikiem to tylko kolejna praca, Nine to Five skupia się na emocjach towarzyszących przechytrzaniu przeciwników. W każdym meczu rywalizują ze sobą trzy trzyosobowe drużyny podczas trzech intensywnych rund ze zmieniającymi się celami. Każda runda wpływa na następną, zwiększając napięcie i zmuszając graczy do ciągłego dostosowywania strategii, aby wygrać.

Nine to Five jest obecnie w fazie rozwoju na platformę docelową PC. Zespół Redhill stara się zaangażować społeczność na wczesnym etapie, aby uzyskać informacje zwrotne na temat kierunku rozwijania się gry. Gracze mogą zarejestrować się już teraz na stronie www.NinetoFive.game, aby być pierwszymi, którzy wezmą udział w testach alfa Nine to Five w 2020 roku.

Redhill Games, z kwaterą główną w Helsinkach, posiada międzynarodową kadrę zarządzającą oraz liczne talenty pozyskane z wielu najlepszych firm gamingowych. Głównym celem firmy jest tworzenie wysokiej jakości tytułów, które korzystają z ogromnej wiedzy zespołu o niezwykłych doświadczeniach games-as-a-service.

Wśród inwestorów można wyróżnić Makers Fund i Play Ventures, a także ważnych zawodowców z branży, takich jak założyciel Unity David Helgason, inwestor i wykonawca gier z Los Angeles Jason Kay oraz Mika Reini, były dyrektor finansowy Remedy Entertainment.

Zobacz także

6 komentarzy

Wyszukiwarka

Najnowsze video

Forum dyskusyjne

Dodaj nas

Ankieta

Moja obecna postać w MMORPG jest...

Wyniki

Obrazek dnia

Eeeeee

Kalendarz