No Man's Sky dostało Beyond i zmieniło się na lepsze

Nomek

Już wspominaliśmy o „Beyond” (przy okazji oficjalnego trailera), ale chyba nie zaszkodzi napisać o tym jeszcze raz. Szczególnie że jest to coś naprawdę niesamowitego.

„Beyond” to największa i bez wątpienia najważniejsza aktualizacja w całej historii No Man’s Sky. Twórcy gry pracowali nad aż nią dwanaście miesięcy. 

Głównym założeniem „Beyond” jest poprawa i zwiększenia atrakcyjności trybu wieloosobowego. Zamiast 16 osób można się teraz bawić w 32 osoby. W No Man’s Sky pojawiły się też specjalne grupowe misje, nowe mechaniki i ulepszenia do rozgrywki (pełny patch-note). Poza tym zoptymalizowano grafikę, skrócono czasy ładowania oraz poprawiono ekwipunek. 

No Man’s Sky otrzymało również pełne wsparcie dla VR (wirtualnej rzeczywistości). Jest posiadacie odpowiedni sprzęt, to zakładajcie na głowę i cieszcie się ogromnym proceduralnie generowanym wszechświatem. 

Aktualizacja „Beyond” jest darmowa… dla posiadaczy No Man’s Sky oczywiście. Steamowa cena gry wynosi obecnie 107 zł, ale u innych sprzedawców powinniście znaleźć tańsze egzemplarze. 

Zobacz także

7 komentarzy