Non-targetowy Sphere 3 z największym dodatkiem w historii i nową grafiką!

Dodany przez guru około 6 lat temu
11 8358
Non-targetowy Sphere 3 z największym dodatkiem w historii i nową grafiką!

No i doczekaliśmy się największej aktualizacji w historii Sphere 3: Enchanted World, który zmienia… dużo… bardzo dużo. Logując się na serwer, nie poznacie tego non-targetowego MMORPG. 

Wszystko dlatego, że nowo wprowadzony dodatek (Rage of the Devastator) „drastycznie” odmienił grafikę w grze. Rewolucja? Można to tak nazwać. Istnieje naprawdę mało tytułów, które w takim stopniu poprawiają swoje oblicze. 

Gdy już nacieszycie się grafiką, to polecamy doexpić swojego bohatera lub bohaterkę do 60 lvl (nowy wyższy max level), odwiedzić nową krainę (Emerald Valley) oraz zmierzyć się z tamtejszymi wyzwaniami. 

Z innych „rewolucyjnych” rzeczy warto wspomnieć o totalnym balansie gry. Mówimy tutaj o zmianach w broniach, klasach i podstawowych systemach (np. enchantingu). 

Zagracie TUTAJ

Sphere 3 posiada non-targetowy system walki (taki jak TERA Online), a do tego 4 rasy (Demony, Elfy, Ludzie, Krasnoludy) i aż dziewięć klas do wyboru (Barbarian, Paladin, Warrior, Ranger, Monk, Assassin, Sorcerer, Priest oraz Necromancer). Pod tym względem to absolutna czołówka MMORPG. 


11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube