Nowa gra Blizzarda będzie strzelanką napakowaną akcją?

Dodany przez guru ponad 4 lata temu
19 7126
Nowa gra Blizzarda będzie strzelanką napakowaną akcją?

Diablo Shooter? Nie bójcie się. Nowe projekty z uniwersum Diablo to kompletnie inna bajka, która nie ma nic wspólnego z tym tematem. 

My mówimy o całkowicie nowej grze („Unannounced Project|), o której plotkuje się od wielu miesięcy. Nie wiemy (jeszcze), co to dokładnie będzie, ale nowe oferty pracy (np. tutaj), które pojawiły się na stronach Blizzarda, rzucają kolejne światło na całe przedsięwzięcie. 

Można w nich przeczytać sporo ciekawych rzeczy. Na przykład:  

building a beautiful and visceral core combat experience for an exciting new project

core combat gameplay in modern 1st/3rd person AAA titles 

action packed

passion for co-op games

published PC or next-gen console games 

Gdyby zebrać te cząstkowe informacje do kupy, to otrzymalibyśmy „nowoczesnego kooperacyjnego akcyjniaka/shootera z 1. lub 3. osobowym widokiem skierowanego na PC lub next-genowe konsole”. 

Ciekawe, co to będzie? Overwatch 2? A może zupełnie nowy shooter? Możemy zgadywać, ale na potwierdzenie będziemy musieli poczekać do BlizzCon 2018… albo BlizzCon 2019. 


UPDATE: w ofercie „Environment Artist” mamy z kolei fragment („building a new gaming experience for mobile”) otwarcie sugerujący, że Blizzard pracuje również nad mobilnym tytułem. To by się zgadzało… Wakat dla "Mobile Art Directora" też nie wziął się z niczego. 

Nowe Diablo, nowy shooter, nowy mobilniak, na bogato… 


19 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube