Nowe Call of Duty: Modern Warfare od wczoraj dostępne

U4nqgmfuvdrnfpyk6crgqp

[INFORMACJA PRASOWA]

Koniec czekania! Długo wyczekiwane Call of Duty: Modern Warfare jest od woczraj dostępne na całym świecie. Wydana przez Activision i opracowana przez Infinity Ward gra Modern Warfare przenosi graczy w epicką podróż w jednej z najbardziej kultowych serii w historii gier. Nowy thriller Activision łączy ogromną społeczność Call of Duty poprzez crossplay oraz współdzieloną progresję, a także pozwoli cieszyć się mnóstwem nowych treści po premierze, dostępnych bezpłatnie dla wszystkich graczy na wszystkich platformach.

Modern Warfare oferuje ujednolicony postęp w całej grze, niezależnie od tego, czy gracze biorą udział w epickiej kampanii fabularnej, angażują się w najlepszy plac zabaw dla wielu graczy online, czy współpracują ze znajomymi w zupełnie nowym zbiorze misji Special Ops.

Po zakończeniu największych betatestów w historii serii Call of Duty i zdobyciu nagrody „Best Online Multiplayer” przyznanej przez Game Critics Best of E3 2019, tryb wieloosobowy Modern Warfare zapewnia niesamowite wrażenia i najlepszą w swojej klasie rozgrywkę (ja z Xaorusem mamy na ten temat nieco odmienną opinię).

Dzięki niespotykanej dotąd różnorodności gracze mogą wybierać spośród szeregu nowych trybów gry, które urozmaicają tryb wieloosobowy Call of Duty. Należy do nich bardzo chwalony, szybki Gunfight 2 na 2, klasyczny tryb wieloosobowy 6 na 6, epickie mapy z bitwami na dużą skalę dla wielu graczy, a także inne. Gracze będą także mogli dostosować sposób gry na podstawie swoich preferencji i stylu poprzez wybór Operatorów i niezrównaną liczbę modyfikacji w nowym systemie Gunsmith.

Po debiucie Modern Warfare sezon inauguracyjny Call of Duty League  rozpocznie się meczem na początku 2020 roku. Liga obejmuje 12 drużyn z czterech krajów i wyróżnia najlepszych graczy esportowych w grze Call of Duty z całego świata.

Call of Duty: Modern Warfare jest już dostępne na PlayStation 4, Xbox One i PC. Tytuł zawiera w pełni zoptymalizowaną wersję na PC opracowaną we współpracy z Beenox, która będzie dostępna wyłącznie na Blizzard Battle.net.

Zobacz także

7 komentarzy