Nowe informacje i materiały z Drakantos. Pięknego pixel-artowego MMORPG

Dodany przez guru 10 miesięcy temu
11 4516
Nowe informacje i materiały z Drakantos. Pięknego pixel-artowego MMORPG

Pierwszy news o Drakantos (TUTAJ) wywołał sporo emocji (i wyświetleń), co oznacza, że jesteście zainteresowani projektem, jak i kolejnymi informacjami o grze.

A więc tak:

Drakantos cały czas znajduje się w fazie produkcji. Jednak twórcy pochwalili się ostatnio stworzeniem nowych mapek, nowych trybów PvP (Escort, Deathmatch), no i nowych rodzajów potworków (obecnie jest ich już 110 typów).

W sumie Drakantos ma posiadać 100+ ręcznie malowanych/rysowanych lokacji podzielonych na regiony, z czego każdy region będzie posiadał własne linie fabularne z własnymi lochami.

Prace nad bossami są już praktycznie na ukończeniu. Każdy taki “szef” będzie miał 3-4 fazy i różnorodne – od innych - unikalne mechaniki i ataki.

Drakantos nie ma jeszcze oficjalnego HUD-a. “Poczyniliśmy znaczne postępy, ale wciąż daleko nam do osiągnięcia celu. Chociaż wiele systemów jest już gotowych, zaprojektowanie i wdrożenie HUD-u w grze jest procesem czasochłonnym, szczególnie dlatego, że dbamy o to, aby wszystko było w pełni funkcjonalne”.

To, co pozostaje tajemnicą, to data wydania Drakantos. Jednak biorąc pod uwagę brak informacji o testach, to gierka pojawi się najwcześniej w 2024 roku.

***

Dobra, czas na nowe materiały, które obejmują nowe screenshoty oraz 2-minutowy filmik będący wprowadzeniem do Prologu.

https://store.steampowered.com/app/2454980/Drakantos/


11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube