Nowe informacje oraz materiały z Crimson Desert. To nie będzie Black Desert 2!

1

Serwis IGN dokopał się do nowych screenshotów i nowych informacji z Crimson Desert – nowej gry MMORPG od twórcow Black Desert, która zapowiada się… wybitnie. 

Zacznijmy od tego, że gra niespecjalnie będzie powiązana z BDO. Uważni fani znajdą kilka podobieństw, ale Crimson Desert będzie osadzony w odrębnym (geograficznie) miejscu niż Black Desert. 

 To będzie również inny świat niż w tamtym MMORPG. Brutalniejszy i mroczniejszy. „Stworzyliśmy nowe kultury, religie i postacie”.

Jeśli ktoś nazywał Crimson Desert - Black Desert 2, to teraz musi przyznać się do błędu:)

To świat mitycznych stworzeń, które nie są ani przyjaciółmi, ani wrogami. Okrutni najemnicy walczący o krew oraz potężne postacie spiskujące w cieniach królewskiego dworu. 

Aby przetrwać zagrożenia, gracze będą musieli nauczyć się dokonywać strategicznych wyborów. 

Brzmi wielowarstwowo i tak właśnie ma być. W innym wypadku Pearl Abyss nie decydowałoby się na zrobienie z kampanii fabularnej gry single-player. 

Ale spokojnie, oprócz bogatej historii, Crimson Desert będzie typowym MMORPG. Z otwartym światem, misjami, grindem, bossami, PvP itd. Po prostu fabuła ma tu odgrywać o wiele ważniejszą rolę niż w innych tytułach. 

Pierwsza beta testy Crimson Desert mają się rozpocząć w 2020 roku.  

Tyle gadania. Łapcie nowe screenshoty: 

Zobacz także

17 komentarzy