Nowe MMO od Blizzarda. Oficjalnie.

Dodany przez guru prawie 14 lat temu
17 8806

 Przynajmniej od kilku lat mówi się o nowej grze MMO przygotowywanej przez firmę Blizzard. Do tej pory były to czyste spekulacje, jednak nareszcie otrzymaliśmy potwierdzoną informację, która pochodzi od samego szefa Activision (Activision połączyło się z Blizzard - przyp.). Okazuje się, że nowy projekt  będzie opierał się na uniwersum, którego jeszcze nie znamy Tak, więc nie zobaczymy (narazie) World of Starcraft czy Diablo Online

Jak dotąd twórcy nie rozpieszczają nas nowymi informacjami. Wiem jedynie, że ów tytuł powstanie lub już powstaje. Wszyscy znamy Blizzarda, więc premiery możemy oczekiwać nie prędzej niż za kilka lat, a jeśli będzie coś wiadomo to na pewno pojawi się to na którymś z przyszłorocznych Blizzcon-ów.
 
Czyżby produkcja nowego MMO znaczyła, że korona króla gier, która bez wątpienia należy do World of Warcraft była zagrożona? Może Blizzard obawia się nadchodzącego dzieła NCSoft - Guild Wars 2, który raz na zawsze może zakończyć dominację WoWa na rynku gier. 
 
Na koniec spekulacja, a raczej mój domysł. W ostatnich ofertach pracy przygotowanych przez Blizzard, umiesczono następujący wpis "Poszukiwani projektanci przedmiotów sci-fi". Ciekawe czy etat dotyczył Starcrafta II czy nowego, futurystycznego MMO?

17 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube