Nowe Pokemony zaoferują multiplayer i co-opa w otwartym świecie!

Dodany przez PefriX 4 miesiące temu
11 3303
Nowe Pokemony zaoferują multiplayer i co-opa w otwartym świecie!

Pora na kolejną (oficjalną) grę z serii Pokemon, która ominie PC-ty. Zapowiedziano Pokemon Scarlet and Violet na Nintendo Switch z którymi związana będzie nie tylko nowa generacja kieszonkowych stworków. Motywem przewodnim tej odsłony zostanie „przeszłość i przyszłość”, a także kooperacyjna rozgrywka! Zapowiedziano bowiem sieciową zabawę, pozwalającą na granie w ramach co-opa w otwartym świecie.

Dotychczas multiplayerowe aspekty gier Pokemon były mocno ograniczone. Zazwyczaj sprowadzały się do możliwości walki ze sobą lub handlowania. W ostatniej odsłonie twórcy poszli o krok dalej, a Pokemon Scarlet and Violet ma jeszcze bardziej eksplorować ten temat. Kooperacja ma być ponoć w pełni funkcjonalna, ale nie zdradzono szczegółów na jej temat, poza tym, że pozwoli na granie w cztery osoby. Czy pobawimy się z grupką znajomych tylko w wybranych miejscach? Czy wszystkie strefy będą dostępne? Co z raidowaniem?  Zobaczymy!

Pokemon Scarlet and Violet będzie tytułem z w pełni otwartym światem na styl Pokemon Legends: Arceus. Przygoda w „złap je wszystkie” ma być nieliniowa, a multiplayer istotny. Póki co jednak więcej nie wiemy, niż wiemy. Premiera? 18 listopada.


11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube