Nowe szczegóły dotyczące nowego MMORPG Seven Knights Revolution

Dodany przez Sildu prawie 2 lata temu
1 2650
Nowe szczegóły dotyczące nowego MMORPG Seven Knights Revolution

W grudniu ubiegłego roku informowałem was o tym, że ruszyła wstępna rejestracja do Seven Knights Revolution w Korei Południowej. Po jej rozpoczęciu nie otrzymywaliśmy żadnych dalszych wieści. Teraz Netmarble przerywa milczenie i podzielili się szczegółami.

Potwierdzono oficjalną datę premiery na 28 lipca, oczywiście chodzi tu o region koreański. Globalna wersja zostanie przygotowana, najszybciej jak się tylko da. Seven Knights Revolution będzie MMORPG i ma stawiać nacisk na kooperacje, rywalizacja zostaje tutaj mniej ważnym aspektem.

Co z klasami? Takich tutaj nie będzie. Twórcy stawiają na bezklasowość, umiejętności i styl walki będą zależeć od tego, jaką broń aktualnie założymy. System walki ma być non-target.

Gra ma posiadać tylko jeden świat i serwer dla wszystkich graczy (przynajmniej w Korei). Nie zabraknie gildii oraz możliwości posiadania własnego domku. Do tego Netmarble obiecuje, że gra będzie uczciwa w stosunku do mikrotranskacji. Seven Knights Revolution będzie dostępne na urządzenia mobilne i PC, ze wsparciem dla kontrolerów.

Co do obecności kryptowalut w grze, nie zostało to potwierdzone, więc miejmy nadzieje, że nie dojdzie do takiej sytuacji, jak w Ni No Kuni

Netmarble zapowiada, że to nie ostatnia gra z tego uniwersum i nowa jest aktualnie w produkcji.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube