Nowy dodatek do Path of Exile dopiero za miesiąc

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
5 4834
Nowy dodatek do Path of Exile dopiero za miesiąc

Nie ma żadnego powodu, żeby Grinding Gear Games miało wypuszczać nowy dodatek/nową ligę właśnie teraz – w dobie Diablo 2 Resurrected – więc na nowości jeszcze trochę poczekamy.

Premiera wersji 3.16 jest planowana dopiero na koniec października, a nie jak było powiedziane wcześniej, w połowie października.  

Za kilka dni poznamy jednak dokładny termin premiery, ale wiadomo już, że Nowozelandczycy planują kolejne zmiany w balansie gry.

W dzisiejszych wiadomościach przedstawimy Wam przegląd tego, czego można się spodziewać w nadchodzących tygodniach, przygotowując się do premiery naszego dodatku 3.16 pod koniec października.

Jeszcze w tym tygodniu udostępnimy kolejny post informacyjny, który potwierdzi dokładne daty zarówno ogłoszenia rozszerzenia 3.16, jak i jego premiery. Ogłoszenie nastąpi za pośrednictwem Twitcha na twitch.tv/pathofexile z włączonymi Twitch Drops! Podobnie jak wszystkie rozszerzenia Path of Exile, zawiera on nową ligę wyzwań, umiejętności, przedmioty, zmiany balansu i nie tylko.

W przyszłym tygodniu planujemy udostępnić kilka drobnych zapowiedzi rzeczy, które pojawią się w tym rozszerzeniu, takich jak przedmioty i Divination Cards, które zaostrzą wasz apetyt na to, co nadchodzi. 

Mamy tylko nadzieję, że tym razem obejdzie się bez takich kontrowersji jak przy poprzednim (ale jeszcze obecnym dodatku). Ogromny nerf gry oraz “zniszczenie” pewnych popularnych mechanik spowodował znaczy spadek popularności PoE.

Już w pierwszym tygodniu od debiutu “Expedition” Path of Exile straciło połowę aktywnych graczy (z 116 na 58 tys. graczy online). Na szczęście regres został zastopowany i PoE notuje obecnie wyniki zbliżone do tych z przeszłości (biorąc pod uwagę czas trwania danej ligi).


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube