Nowy dodatek do Path of Exile już w produkcji

Poe

Nie sądziliście chyba, że Grinding Gear Games spocznie na laurach i zrobi sobie przerwę od Path of Exile (tak jak zrobił to Blizzard z Diablo 3)

Nowozelandczycy doskonale zdają sobie sprawę, że siłą ich produkcji są częste aktualizacje i powiększający się z każdym kwartałem content. Dlatego już teraz – niespełna dwa tygodnie od premiery Delve – rozpoczęto prace nad kolejną ligą (czyt. dodatkiem, bo z każdą ligą dostajemy mnóstwo nowości) planowaną jeszcze na ten rok. Chodzi prawdopodobnie o początek grudnia, ale wszystko może się opóźnić o 2-3 tygodnie. GGG powinno się jednak wyrobić przed Świętami Bożego Narodzenia. 

Are you already planning the next League? Can you give us a ballpark figure on when that might arrive? 

Yes, the next Path of Exile league is already in development! Typically our leagues start in the early parts of March, June, September and December and so far we're on track to stick to this schedule but we'll announce more definite information closer to our expected launch date. 

Wtedy będziemy już wszyscy wiedzieć, z jakim Diablo (Diablo 4 czy Diablo Online?) będzie się mierzyć Path of Exile. BlizzCon 2018 rusza przecież na początku listopada. 

Zobacz także

9 komentarzy

Wyszukiwarka

Najnowsze video

Forum dyskusyjne

Dodaj nas

Ankieta

Na jakim modelu powinna działać nasza wersja Lost Ark Online?

Wyniki

Obrazek dnia

Eso

Kalendarz