Nowy dodatek do Path of Exile to… coś superowego. Sami zobaczcie!

61062818 2646936215319775 7607677250737012736 n

Gracie w Diablo 3? No to grajcie, ale tylko do 7 czerwca (10 czerwca dla PS4), kiedy zadebiutuje nowy dodatek/liga w Path of Exile zatytułowany… po prostu Legion. 

Przygotujcie się na kolejną epicką przygodę. Ekipa z Grinding Gear Games zabierze nas w sam środek niekończącej się wojny pomiędzy tytułowymi legionami. Na mapkach z gry pojawią się specjalne monolity monumenty, które po aktywacji zrespawnują dwie armie zaklętych w czasie żołnierzy Przez krótki czas mobki nie będą się ruszać, potem ruszą do ataku...

Oprócz cennych nagród potworki z Legionu będą dropić przedmioty (tzw.Timeless Splinters) , które po skompletowaniu, połączeniu i umieszczeniu w teleporterze, przeniosą nas do specjalnych stref, gdzie zmierzymy się z bossami pięciu Legionów. Jest szansa, że po zabiciu bossów wypadną wam unikatowe klejnoty (Timeless Jewels).

Nowy dodatek to PoE to również wyczekiwany od bardzo dawna TOTALNY REWORK systemu walki wręcz, który został bardzo zaniedbany przez Nowozelandczyków przez ostatnie lata. 

Przebudowano całą mechanikę takiej walki, do tego ulepszono animacje, zajęto się umiejętnościami ruchu oraz odpowiednio zbalansowano skille, aby były użyteczne od początku do końca. Rewolucja - to najlepsze słowo! GGG chce nam dać więcej możliwości i więcej przyjemności z gry. End-game dla postaci Melee nie będzie już ograniczony do 2-3 gemów. 

You can now cancel attack animations after they deal their damage. Movement skills are now all instant, and new low-level movement skills have been added for many classes. All melee attacks can now hit multiple adjacent enemies. The animation system has been overhauled, the monster targeting rules improved, and accuracy is no longer capped at 95%. There are more changes to melee combat than are possible to list here, but these changes plus a rebalance of most melee skills create an entirely new combat experience.

Co jeszcze? 

  • Nowe archetypy: Blood i Sand
  • Rage Skills
  • Rebalans i nowe animacje skillów dla potworków z Early Game
  • 14 Divination Cards
  • 12 nowych przedmiotów
  • Standardowy reset drzewka umiejętności
  • No i oczywiście nowe ligi, które potrwają do końca wakacji

Nadchodzi nowy lepszy Path of Exile. Co do tego nie mamy wątpliwości. 

Szczegóły TUTAJ

Zobacz także

64 komentarzy