Nowy dungeon oraz eventy, czyli nowa aktualizacja do Blade & Soul

Dodany przez Sildu 5 dni temu
0 755
Nowy dungeon oraz eventy, czyli nowa aktualizacja do Blade & Soul

Wakacje powoli dobiegają końca, więc jeśli wróciliście z urlopów i nie macie chwilowo co robić, to będzie dobry moment, aby ponownie odwiedzić Blade & Soul. 10 sierpnia na serwerach pojawi się nowa aktualizacja zatytułowana „Dawn of Darkness”. Nie ma co liczyć na dużo nowości, będzie raczej skromnie.

Pierwszą rzeczą jest nowy dungeon dla jednego gracza, Shrouded Ajanara. Kontynuuje on wątek fabularny z poprzedniej aktualizacji i posłuży nam do treningu, aby móc potem przezwyciężyć konfrontacje z chaosem.

Frozen Vipercap Cavern to powracające wydarzenie, odbyło się ono już w przeszłości. Udamy się do lodowej jaskini wypełnionej grzybami, jednak nie takimi, które możemy sobie zebrać i zjeść, raczej na odwrót. Oczywiście po ukończeniu czeka na was wspaniała nagroda, bez tego nie mogłoby się obejść. Mają się dodatkowo pojawić jakieś pomniejsze eventy.

Na koniec Blade & Soul dostanie parę ficzerów w sierpniu. Między innymi zmiany do systemu dziennych wyzwań oraz nowy „world chat”, dzięki któremu będziecie mogli się komunikować z graczami na cały serwerze, nieważne gdzie się obecnie znajdują. Plus dwie nowe akcesoria z tieru Dawnbright.

Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube