Nowy gameplay, nowa klasa i nowe informacje z pięknego Drakantos

Dodany przez guru około 2 miesiące temu
2 2788
Nowy gameplay, nowa klasa i nowe informacje z pięknego Drakantos

Nowy miesiąc, to nowy devblog od producentów pięknego, pixel-artowego, uroczego i bardzo wyczekiwanego Drakantos (Online).

Standardowo dowiedzieliśmy się, jak następują prace nad grą (większość grafik i animacji została ukończona, rozpoczęły się prace nad nowymi trybami oraz aktywnościami PvE). Ujawniono też kolejną postać (z 21 grywalnych klas) oraz zaprezentowano zupełnie nowy gameplay z rozgrywki.

Zacznijmy jednak od postaci – to niejaki Thomas, Kot Bard – Support. “Uroczy poszukiwacz przygód do usług, specjalizujący się we wsparciu i kontroli tłumu.”

Co do gameplay’u, chodzi o Wieżę Kultystów – instancję, w której będziemy mierzyć się z potężnymi przeciwnikami (zazwyczaj bossami). To prawie 5 minut czystej rozgrywki, które prezentują obecny stan gry. 

Ta wielka i przerażająca lokacja może wywołać ciarki na plecach już na sam widok wejścia. To miejsce, do którego tylko najodważniejsi poszukiwacze przygód odważą się wejść.

Drakantos wciąż nie ma daty premiery, aczkolwiek mówi się, że wersja Early Access powinna wystartować jeszcze przed końcem tego roku.

https://store.steampowered.com/app/2454980/Drakantos/

 


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube