Nowy komunikat w sprawie europejskiej wersji Aion Classic…

Dodany przez guru prawie 2 lata temu
5 8290
Nowy komunikat w sprawie europejskiej wersji Aion Classic…

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że masa osób czeka na Aion Classic, ale póki co nie mamy dla was żadnych konkretów.

GameForge – w zaktualizowanym komunikacie – przyznaje się tak naprawdę do jednego. Że rozmowy z NCSoft na temat sprowadzenia Aion Classic do Europy wciąż trwają.

We are still in discussion with NC. Opening a classic server at the moment would look more like running a new game than just opening a server. The process is rather slow because of that reason and at this point we still have no guarantee that the project will happen. Technical requirements and changes are currently the main point of discussion.

Tłumaczenie: 

Nadal rozmawiamy z NC. Otwarcie klasycznego serwera w tej chwili wyglądałoby bardziej jak uruchomienie nowej gry niż samo otwarcie serwera. Z tego powodu proces jest powolny i na tym etapie nadal nie mamy gwarancji, że projekt zostanie zrealizowany. Obecnie głównym tematem dyskusji są wymagania i zmiany techniczne.

Niech się lepiej pośpieszą, bo tutaj chodzi o przyszłość marki Aion.

Obecna (oficjalna) wersja gry zaczyna powoli pachnieć trupem, który z miesiąca na miesiąc traci kolejnych graczy. Dzięki Aion Classic moglibyśmy liczyć na odrodzenie serii, tak jak to było w Korei Południowej, gdzie klasyczny Aion totalnie wyparł dotychczasową odsłonę.

Aion Classic byłby także szansą na “powrót do przeszłości” i zakosztowanie trochę tamtej nostalgii. Szczególnie że cała masa ludzi nie mogła wtedy – dwanaście lat temu – zagrać w Aiona. Czy to z powodów ekonomicznych (ówczesna wersja działała jako P2P), czy osobistych. 


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube