Nowy rajd zmierza do Bless. Otrzymamy go 20 lutego.

4fa7af33d1454d12053fc437762b4c6a4a31a06c

Bless jeszcze nie umarł, chociaż jego statystyki na Steamie nie są zbyt obiecujące. Nie zmienia to jednak faktu, że ten MMORPG wciąż jest dostępny i jeśli z jakiegoś powodu macie na niego ochotę to serdecznie zapraszam. 20 lutego będziecie mogli nawet sprawdzić nowe wyzwanie, które przygotowali deweloperzy dla swoich graczy.

Wtedy na serwerach pojawi się aktualizacja z Urdaata War Fortress. Rajd przewidziany został dla postaci na poziomie 50., a do tego grup składających się z dziesięciu osób. Dostęp do niego będzie ograniczony w ilości raz na tydzień, więc wykorzystajcie swoją szansę.

W nagrodę można otrzymać pierścienie oraz naszyjniki ze specjalnymi efektami, rzadkie oraz heroiczne uzbrojenie, a do tego znajdzie się również miejsce na materiały potrzebne do enchantowania ekwipunku. Ostatnio boss z kolei da szansę graczom na wyposażenie się w legendarne bronie.

A tak poza tym to Item Shop zaktualizowany zostanie o kilka nowych przedmiotów kosmetycznych. Do tego deweloperzy przepraszają za brak informacji z ich strony i zapowiadają, że w przyszłym miesiącu Bless otrzyma sporą aktualizację oraz mnóstwo wyczekiwanych nowości.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Zobacz także

10 komentarzy