Nowy sezon Fortnite to Luzik, Darth Vader oraz Indiana Jones

Dodany przez PefriX ponad rok temu
2 1441
Nowy sezon Fortnite to Luzik, Darth Vader oraz Indiana Jones

W Sezonie 3 Rozdziału 3, Luziku, Fortnite to jedna wielka impreza. Szalejcie w Wodospadzie Rzeczywistości, jeźdźcie na stworzeniach, przeżyjcie kolejkę Świrojazd i zabawcie się nowym arsenałem. Wskakujcie do Sezonu 3 i dzielcie się dobrymi wibracjami – nazwa sezonu to Vibin, co u nas przełożono na wspomniany… Luzik.

Na wyspie wyrosło Drzewo Rzeczywistości, tworząc zupełnie nowy biom. Wodospad Rzeczywistości to bujny las pełen grzybów, grzybowych odbijaczy i fioletowych drzew. W przerwach od podziwiania roślinności przepłyńcie pod tamtejszymi wodospadami, poszukajcie łupów w jaskini i wyskoczcie w górę przy użyciu gejzerów. Przez cały sezon będziecie obserwować wpływ Drzewa Rzeczywistości na inne części wyspy.

Szukacie innych atrakcji na wyspie? Wyruszcie na parkiet, rozerwijcie się w oceanie i podłapcie nowe hobby… na przykład pielęgnowanie Sadzonki Rzeczywistości. Z Drzewa Rzeczywistości wyrastają strąki Ziarna Rzeczywistości. Zasadźcie Ziarno Rzeczywistości, by wyhodować Sadzonkę Rzeczywistości, która będzie rosnąć w tym samym miejscu w kolejnych meczach! 

Po każdym wyrwaniu sadzonki dają lepsze łupy, więc wyrywajcie je, aż wypadnie z nich mityczny łup. Jeśli zasadziliście już sadzonkę i podniesiecie Ziarno Rzeczywistości, rzućcie je gdzieś, by teleportować tam sadzonkę. Kiedy wasza sadzonka zwiędnie, zasadźcie pozostałe po niej ziarno!

Kulojazdy wróciły. Znów będziecie toczyć się i chwytać powierzchni, ale tym razem czeka was nowa atrakcja. Jeśli macie ochotę zaszaleć, wskoczcie na (totalnie bezpieczny) Świrojazd i szykujcie się na kolejkę górską najwyższych lotów. Od czasów ostatniej przejażdżki po wyspie Kulojazd otrzymał kilka modyfikacji. Ma zwiększoną wytrzymałość, unosi się na wodzie i jest zasilany akumulatorem. Kiedy wyczerpiecie energię swojego Kulojazdu, po prostu wskoczcie do kolejnego.

Zabawa z dużą prędkością nie musi kończyć się na Kulojazdach: wskoczcie na wilka lub dzika i wyruszcie w drogę. Nie musicie z nich zsiadać, by walczyć, więc strzelajcie i używajcie broni miotanej, dosiadając wierzchowca. Jeśli przez cały mecz będziecie pozostawać zbyt długo w obrębie burzy, nabawicie się Choroby Burzowej, czyli przypadłości przyspieszającej wyczerpywanie zdrowia przez burzę.

Nie zabraknie oczywiście nowych broni, przepustki bojowej (w której czeka sam Darth Vader oraz Indiana Jones!), udoskonalonego ślizgu i innych atrakcji. To wszystko jest już dostępne w Fortnite. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube