Nowy sezon w Diablo 3 będzie „wspaniały”. Blizzard pokazuje, co zmieni się w grze

Dodany przez guru prawie 4 lata temu
20 11846
Nowy sezon w Diablo 3 będzie „wspaniały”. Blizzard pokazuje, co zmieni się w grze

Odłóżcie na chwilę Path of Exile i posłuchajcie, co ciekawego przygotował dla was Blizzard w Diablo 3. 

Nowy sezon zatytułowany "Wspaniałość" (już 16-ty w historii gry) wystartuje 18 stycznia. Jego motywem przewodnim będzie… pewien pierścień. „Wszyscy gracze sezonowi będą korzystać z legendarnej mocy Pierścienia Królewskiej Wspaniałości. Oznacza to, że nie musicie polować na ani wyposażać się w przedmiot, aby skorzystać z zapewnianej przez niego premii”. 

Nie zabraknie oczywiście kolejnych elementów ozdobnych (ramka na portret, skrzydła), nagród za postępy sezonowe i podbojów sezonowych. To akurat nic nowego. 

Ten sezon będzie jednak o tyle wyjątkowy, że razem z nim otrzymamy aktualizację „zwiększającą komfort gry”. "Obejmuje ona drobne modyfikacje, takie jak usunięcie legendarnych eliksirów z ekwipunku graczy, aby nie zajmowały one już miejsca, ale także bardziej znaczące zmiany dla podkreślenia znaczenia pierwotnych przedmiotów legendarnych”. 

Pojawią się też wyraźniejsze znaczniki na mapie, a każdy gracz, który w pojedynkę ukończy Głęboką Szczelinę po raz pierwszy, otrzyma gwarantowany pierwotny przedmiot legendarny. 

Najwięcej kontrowersji wywołują jednak zmiany w balansie. Wszystkie klasy otrzymają takiego boosta do zestawów klasowych, że pokonywanie kolejnych Głębokich Szczelin nie będzie już dla nas żadnym problemem. 

Przykład? Spójrzcie na zwiększone premie dla Barbarzyńcy. 

Nowy sezon w Diablo 3 potrwa tylko dwa miesiące (zakończenie jest planowane na 17 marca). 

Szczegóły TUTAJ


20 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube