Nowy sezon w Halo Infinite wystartuje 3 maja!

Dodany przez Sildu 6 miesięcy temu
4 940
Nowy sezon w Halo Infinite wystartuje 3 maja!

Halo Infinite to darmowa, sieciowa strzelanka, która miała swój moment, 250k graczy w jednym momencie. Potem jednak wyleciała spoza naszych radarów i ilość grających osób spadła poniżej 10 tysięcy. Może to po prostu wina braku nowego contentu i regularnych aktualizacji?

Bardzo możliwe, że zmieni się to w maju, ponieważ w Halo zawita nowy sezon i z zapowiedzi wynika, że będzie ciekawie i czeka na nas sporo nowości.

Sezon 2 ukryty pod nazwą „Lone Wolves” wprowadzi do Halo Infinite dwie nowe mapy Catalyst oraz Breaker. Ta pierwsza będzie mniejsza i raczej dla małych potyczek, to druga zostanie dodana do trybu Big Team Battle. Battle Pass doczeka się parę zmian, znajdziecie w nim więcej przedmiotów kosmetycznych, zamiast w item-shopie. Twórcy wzięli do siebie feedback ze strony społeczności w poprzednich sezonie i planują sporo poprawek.

Dodatkowo chodzi plotki i nic nie zostało jeszcze potwierdzone na temat nowego trybu, którym będzie Last Spartan Standing. To nic innego jak klasyczny battle royale. Niestety konkretnych szczegółów nie ma i nikt nie wie, czy taki tryb faktycznie się pojawi w grze.

Premiera 2 sezonu ma się odbyć 3 maja, zagracie tutaj.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube