Nowy tryb szkoleniowy w For Honor już dostępny

Fh screen traning modes 20180418 6pmcet 4 1524062212

Firma Ubisoft ogłosiła, że w ramach bezpłatnej aktualizacji For Honor, od 19 kwietnia na konsolach i PC pojawi się zupełnie nowy tryb szkoleniowy. Nowe opcje szkoleniowe pozwolą początkującym i doświadczonym graczom doszlifować umiejętności i piąć się w górę hierarchii od ucznia po mistrza.

Próby ucznia i próby wojownika są idealne dla nowych graczy, którzy chcą się zapoznać ze sterowaniem, poznać podstawy i bardziej zaawansowane techniki, zanim wejdą na pole bitwy. System oceniania da graczom okazję do ponawiania ćwiczeń i sprawdzania postępów. Arena szkoleniowa da bardziej zaawansowanym graczom okazję doszlifowania umiejętności w sztuce bitwy i spersonalizowania treningów poprzez ćwiczenia z konkretnymi bohaterami lub zestawami ciosów. Aktualizacja ta wprowadzi też materiały szkoleniowe, bibliotekę samouczków w grze. Gracze znajdą tam filmy na temat trybów gry, wojny frakcji, a także krótkie informacje o cechach gry.

Te zupełnie nowe opcje szkoleniowe są częścią 5. sezonu For Honor, Age of Wolves, który świętuje pierwszą rocznicę gry i wprowadza duże ulepszenia rozgrywki, w tym implementuje dedykowane serwery, zarówno na konsolach i PC. Wprowadza też zmiany do kilku bohaterów. dotąd dodano pięć sezonów, trzy różne wydarzenia w grze, dwa bezpłatne weekendy oraz ponad 5 tysięcy elementów nowej zawartości.

Wszystko pięknie, ale czy aby (ponownie) nie za późno?

Zobacz także

3 komentarzy