O 19:00 startuje BlizzCon. Czego możemy oczekiwać?

Dodany przez guru ponad 6 lat temu
4 3590
O 19:00 startuje BlizzCon. Czego możemy oczekiwać?

To już dzisiaj. Punktualnie o godzinie 19:00 rozpocznie się ceremonia otwarcia BlizzConu 2017, na której ujrzymy zapowiedź… no właśnie. 

Czego możemy oczekiwać po tegorocznym konwencie? 

World of Warcraft

Na 99,99999% zostanie zapowiedziany nowy dodatek do WoW-a. Przez ostatnie miesiące pojawiało się mnóstwo spekulacji na temat rozszerzenia i jeśli przynajmniej część z tych plotek jest prawdziwa, to powinniśmy otrzymać coś związanego z Kul’Turas, Jainą Proudmoore, Lordaeron, Old Gods lub – to najbardziej prawdopodobne – z Sylvanas Windrunner, która znowu namiesza w świecie Azeroth. 

Co jeszcze? Pewnie zwiększony level cap, nowy region… i subrasy (pisaliśmy o tym tutaj). Nowej klasy raczej nie dostaniemy, chociaż nigdy nie mów nigdy. 

Diablo 

Na BlizzCon 2017 nie pojawiają się żadne newsy dotyczące Diablo. Kropka. 

Overwatch

Overwatch powinien pełnić kluczową rolę na tegorocznym BlizzConie. To obecnie najpopularniejszy tytuł ze stajni Blizzarda i to właśnie jemu Panowie z „Zamieci” poświęcają najwięcej uwagi. 

Otrzymamy pewnie jakąś animację, zapowiedź nowego bohatera/bohaterki, może jakiś nowy tryb rozgrywki, kampanię fabularną (???), PvE na stałe (???), mapy (???). A może wszystko naraz? Fani gry na pewno będą zadowoleni. 

Hearthstone

Nowy dodatek w Hearthstone jest jeszcze bardziej prawdopodobny niż w przypadku WoW-a. Nie wiadomo jednak, czego miałby dotyczyć? Uniwersum Warcrafta jest jednak na tyle obszerne, że Blizzarda na pewno coś znalazł. 

Oczekujcie 100+ nowych kart, misji, może jakiś nowych zdolności itd. 

Heroes of the Storm

Przyszłość Blizzardowej MOBY akurat łatwo odgadnąć. Zdziwiłbym się, gdyby nie zapowiedziano nowego bohatera (od ostatniego minęło już sporo czasu) i nowej mapy. Do tego możemy pewnie liczyć na zestawy skórek i kosmetycznych dodatków. Na więcej bym raczej nie liczył, chyba że Blizz planuje jakąś bombę. 

Nowe gry

Od jakiegoś czasu słyszymy o nowych projektach Blizzarda. Raz poszukiwana jest osoba do „niezapowiedzianej gry w uniwersum Diablo”, innym razem potrzebny jest ktoś z obeznany w strzelankach i grach akcji, a jeszcze innym ktoś, kto posiada doświadczenia w Unity Engine imobilnym rynku. Co jest prawdą? 

Mam swoje typy. 

1. Jeśli Blizzarda zapowie jakąś nową grę, to będzie prawdopodobnie jakiś mobilny produkt. Gry na urządzenia przenośne cieszą się teraz ogromną popularnością, więc Blizzard nie musiałby się martwić o zarobek.

2. Warcraft IV?

3. Odświeżona wersja jakiegoś hitu sprzed lat. Warcraft 3 HD?

Na strzelankę jest chyba za wcześnie, na Diablo Online nie ma co liczyć, możliwy jest jeszcze drugi MMORPG, ale na to jest bardzo mała szansa. 

A wy? Czego oczekujecie po dzisiejszej konferencji, którą będziecie mogli obejrzeć poniżej.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube