Oceniliście Soul Worker w skali 1-6. Okazało się, że to tragiczna... i fantastyczna gra

Soul

Większość z was zagrała już pewnie w Soul Worker (Online). To jeden z najgorętszych (i najbardziej wyczekiwanych) MMO ostatnich lat, więc nie mogliście przepuścić takiej okazji. 

Między innymi dlatego zapytaliśmy was o ocenę tej gry. Obowiązywał system szkolny, gdzie „1” to najniższa , a „6” najwyższa ocena. 

Hmm, nie wiemy, co mamy myśleć o tych wynikach. Niby 29% ankietowanych wystawiło ocenę negatywną, ale drugie tyle uznało Soul Worker za dobrą („4” - 21% wszystkich głosów), lub nawet bardzo dobrą grę („5” - 16% wszystkich głosów). Mamy więc konflikt. 

Nie można jednoznacznie wskazać, czy Soul Worker jest złą czy dobrą grę. Wszystko zależy pewnie od indywidualnych preferencji każdego z użytkowników. Jednym klimat „anime” będzie pasował, innym już nie bardzo. Pewnie stąd takie rozbieżności w ocenach. 

No cóż, od samego początku było wiadomo, że nie będzie to produkcja skierowana do wszystkich. Trzeba kochać mangę, japoński styl, tamtejszy humor, no i instancjonowany system rozgrywki. Fani open worldów i typowo "zachodniego" klimatu nie polubią Soul Worker

Dziękujemy za wszystkie głosy i zapraszamy do nowej ankiety. 

Zobacz także

44 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz