Od pięciu miesięcy nie mamy wieści z naszego Blue Protocol i Throne and Liberty

Dodany przez guru 3 miesiące temu
32 4335
Od pięciu miesięcy nie mamy wieści z naszego Blue Protocol i Throne and Liberty

Żeby była jasność. Nie mówimy o wersji japońskiej (Blue Protocol) czy wersji południowokoreańskiej (Throne and Liberty), ale o wersjach globalnych-anglojęzycznych od Amazon Games, które z niewiadomych przyczyn kompletnie zamilkły.

Jeśli chodzi o Blue Protocol Global, nie mamy informacji od listopada, kiedy przeprowadzono (i podsumowano) zamknięty techniczny test.

  • Ostatni news na oficjalnej stronie gry – 13 listopada 2023
  • Ostatni news w mediach społecznościowych gry – sierpień 2023

W przypadku Throne and Liberty wygląda to jeszcze gorzej. Tutaj nie mamy żadnych wieści od październikowego Confidental Technical Testu.

  • Ostatni news na oficjalnej stronie gry – 18 października 2023
  • Ostatni news w mediach społecznościowych gry – październik 2023

Ta przerwa nie jest normalna. Dwa duże MMORPG-i, które rozpalały umysły tysięcy graczy z Europy i Ameryki Północnej, zniknęły nagle “uciszone” przez Amazon Games. A przecież powinno być odwrotnie. AGS powinno podgrzewać hype i dążyć do tego, aby jak najszybciej wydać jeden albo drugi tytuł na rynku.

Dzieje się jednak coś innego, co wywołuje lawinę spekulacji. Albo Amazon Games wciąż pracuje nad lokalizacjami i stara się wydać jak najlepsze produkty… albo Amazon Games zwątpiło w sens Blue Protocol i Throne and Liberty, szczególnie po tym co dzieje się w Azji.

Blue Protocol zwolniło tempo rozwoju i straciło mnóstwo aktywnych graczy w Japonii, z kolei Throne and Liberty borykał się z błędami i koniec końców okazał się “finansowym rozczarowaniem NCSoft”.

Żeby nie okazało się, że Amazon Games stracił ochotę na dystrybucję i wkrótce zobaczymy komunikaty o anulowaniu umowy na jedną, drugą lub obie gry.

 


32 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube