Od teraz będą istnieć dwie różne wersje Elite Dangerous

Dodany przez guru ponad rok temu
0 4394
Od teraz będą istnieć dwie różne wersje Elite Dangerous

Wysadzenie słońca i zmiana zasad w jednym z kluczowych systemów w EVE Online to pikuś przy tym, co dzieje się w Elite Dangerous.

Jutrzejsza aktualizacja gry de facto podzieli Elite Dangerous na dwie różne wersje: “Live” oraz “Legacy”.

Wersja “Live” będzie domyślną odsłoną gry, ze wszystkimi nowinkami, treściami, misjami, przedmiotami kosmetycznymi, mechanikami czy wydarzeniami wprowadzanymi w przyszłości. W tym trybie Elite Dangerous będzie kontynuowany jak normalny dotychczasowy MMO.

Z kolei wersja “Legacy” to pewnego rodzaju odpowiednik klasyka, który przywróci galaktykę Elite Dangerous do odsłony 3.8 z zablokowaną fabułą. “Każdy gracz będzie miał profil Legacy Commander utworzony na podstawie swojego istniejącego profilu z oddzielnie śledzonymi postępami”. Akcje w trybie “Legacy” nie wpłyną na wersję “Live”.

Co jednak najlepsze, jutrzejszy podział jeszcze bardziej zbliży graczy ED (bez względu na posiadany dodatek “Odyssey”.

Rozumiemy, że odkąd przyznaliśmy dostęp do wersji 4.0 wszystkim graczom na PC, niektórzy dowódcy używają wersji 3.8 do gry ze znajomymi, którzy jeszcze nie posiadają Odysei. Wraz z 14. aktualizacją gracze Odyssey będą mogli wybrać tryb Horizons lub Odyssey w trybie Live Mode, dzięki czemu wspólna gra będzie nadal możliwa.

Więcej TUTAJ.

Elite Dangerous możecie obecnie zgarnąć za 27 zł.

 


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube