Od wczoraj trwają testy Tom Clancy's XDefiant. Shooter z healerami, tankerami i DPSami

Dodany przez guru 9 miesięcy temu
6 2286
Od wczoraj trwają testy Tom Clancy's XDefiant. Shooter z healerami, tankerami i DPSami

Pamiętacie? W połowie ubiegłego roku Ubisoft zapowiedziało Tom Clancy’s XDefiant – darmowego, sieciowego, pierwszoosobowego shootera, który “łączy intensywną strzelaninę ze spersonalizowanym wyposażeniem i wyspecjalizowanymi frakcjami, gdy drużyny rewolwerowców – zwanych Defiants – walczą o dominację”.

Frakcje, o których mowa, to odpowiedniki klas postaci, które - podobnie jak w MMORPG - dzielą się np. na Tanków, Supportów, DPS-ów, Healerów itd.

I wygląda na to, że po wielu miesiącach intensywnych prac Ubisoft jest gotowe zaprezentować Xdefiant większej liczbie osób.

Od wczoraj – do zarejestrowanych osób – są wysyłane zaproszenia do tzw. Sesji Insider. Wybrana liczba uczestników ma szansę zagrać z deweloperami i dowiedzieć się o najważniejszych elementach gry.

Kto może uczestniczyć w sesjach niejawnych informacji?

Obecnie sesje niejawnych informacji będą dostępne dla wybranych rejestrujących na PC w następujących krajach:

Stany Zjednoczone, Kanada, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Polska, Hiszpania, Włochy, Holandia, Szwecja, Czechy, Węgry, Rumunia, Austria, Belgia, Portugalia, Szwajcaria, Dania, Finlandia, Norwegia, Grecja, Słowacja, Chorwacja, Irlandia , Luksemburg, Andora i Monako.

Wraz z kontynuacją programu dążymy do zwiększenia liczby uczestników Insider Session.

Niestety, wszystkie te testy sesje są objete NDA. Nagrywanie i publikowanie materiałów jest surowo zabronione.

Szczegóły i rejestracja TUTAJ


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube