Odcinek 02 Akt I w Valorant, czyli nowa postać oraz zmiany w grach rankingowych

Riot Games udostępnia sporą aktualizację do Valorant w ramach której otrzymujemy nową postać oraz zmiany w działaniu gier rankingowych.

Wraz z premierą odcinka 2 zniknie niejasność dotycząca tego, ile dzieli Was od awansu. Dzięki temu każdy łatwiej porówna, jak wypada na tle rankingowej czołówki, a czas zainwestowany w postęp rankingowy zostanie lepiej wynagrodzony. Nowości w skrócie:

  • Regionalne tabele rankingowe prezentują graczy uszeregowanych w rangach Nieśmiertelny i Promienisty.
  • Wprowadzono limit umówionych grup w przypadku osób grających solo lub w duecie w randze Nieśmiertelny i Promienisty.
  • W celu bardziej szczegółowej prezentacji rang strzałki postępu zastąpiono paskiem postępu i postępem wyrażanym w liczbach.

Dzięki przywieszkom za rangi możecie popisać się swoją najlepszą umiejętnością w danym akcie (najwyższą rangą aktu w konkretnym odcinku). Na odznakach najlepszych graczy w tabeli rankingowej będzie również widać końcową pozycję zdobytą podczas aktu.

Od teraz liczba gier rozstawiających jest stała i wynosi 5 w każdym akcie niezależnie od tego, czy gracz ma za sobą wstępne gry rozstawiające. Do tego najwyższa ranga, do której może trafić gracz po rozgrywkach rozstawiających, to 3 krąg Platyny. Szczegółową rozpiskę znajdziecie tutaj.

Z początkiem 2. odcinka skład agentów zasila Yoru, ale i dwóch innych kontrolerów otrzymuje ważne poprawki – Brimstone i Omen. Rodowity Japończyk Yoru wyrywa dziury w rzeczywistości, by niepostrzeżenie infiltrować linie wroga. Wykorzystując w równym stopniu podstęp i agresję, z zaskoczenia bierze każdy kompletnie nieświadomy zagrożenia cel. Umiejętności:

  • Q: ŚLEPY WYMIAR - WYPOSAŻ, by wyrwać niestabilny fragment wymiaru z rzeczywistości. STRZEL, aby rzucić fragmentem, aktywując błysk, który zadziała po kontakcie z twardym elementem otoczenia.
  • E: WTARGNIĘCIE - WYPOSAŻ, by wykorzystać uprząż wymiarową. STRZEL, aby wypuścić uprząż przed siebie. ALT. STRZAŁ mocuje uprząż w miejscu. AKTYWUJ ją, by teleportować się w dane miejsce.
  • C: ZMYŁKA - WYPOSAŻ echo, które imituje dźwięk kroków po aktywacji. STRZEL, aby aktywować i posłać echo przed siebie. ALT. STRZAŁ umieszcza echo w wybranym miejscu. UŻYJ nieaktywnego echa, by posłać je naprzód.
  • X: DRIFT PRZEZ WYMIARY - WYPOSAŻ maskę, która pozwala widzieć między wymiarami. STRZEL, aby przenieść się do wymiaru Yoru, w którym wrogowie z zewnątrz nie mogą go zobaczyć ani na niego wpłynąć.

Poprawiono również niektóre bronie w Valorant. Konkrety macie w tym miejscu.

Zobacz także

5 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wybierz jedno:

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz