Odłamki Mrocznego Nexusa czekają na graczy w Heroes of the Storm!

Dodany przez PefriX ponad 4 lata temu
0 2239
Odłamki Mrocznego Nexusa czekają na graczy w Heroes of the Storm!

Nie tak dawno pisałem Wam, że na serwerach testowych Heroes of the Storm pojawiła się nowa paczka ze zmianami. Było tego całkiem sporo, zwłaszcza, jeśli chodzi o zachowanie fortów. Teraz mamy potwierdzenie, że wszystko to wchodzi w życie wraz z najnowszym wydarzeniem o nazwie Odłamki Mrocznego Nexusa.

„Władca Kruków został w końcu pokonany, ale chaos, który rozpętał, nadal szaleje w Nexusie. Niektórzy, jak szlachetni bohaterowie protosów – Tassadar i Fenix – wkroczyli do szczeliny, ryzykując własną poczytalność, by spowolnić spaczenie. Inni, przyciągani przez strumień mocy, próbowali go okiełznać. Śmiercioskrzydły wleciał prosto w okrutne serce Mrocznego Nexusa, by zaspokoić swój apetyt i rozpocząć podbój.”

Pałacie żądzą władzy? A może chcecie przywrócić równowagę w Nexusie? Swoje ambicje możecie zrealizować, biorąc udział w wydarzeniu specjalnym Odłamki Mrocznego Nexusa w Heroes of the Storm, które potrwa od 14 kwietnia do publikacji następnej dużej aktualizacji gry (czyli nie wiadomo do kiedy…):

  • Nowe skórki: Śmiercioskrzydły, Fenix, Tassadar, Gul'dan, Alarak
  • Nowe wierzchowce: Bestia z Mrocznego Nexusa, Ogar z Mrocznego Nexusa, Manta z Mrocznego Nexusa
  • Zestaw: Odłamki Mrocznego Nexusa – nowe graffiti, emotki i portrety

 Anomalie w Nexusie to eksperymentalne, obowiązujące przez cały sezon modyfikacje gry, które zmieniają się wraz z kolejnymi sezonami rankingowymi. Pierwszą anomalią w Nexusie były Kule Doświadczenia. Ponieważ zostały ciepło przyjęte przez fanów, Blizzard ogłasza, że zagoszczą one na stałe w grze!

Kolejną anomalią, która pojawiła się w Nexusie, jest już dostępne Wołanie o Pomoc! Dzięki tej anomalii wieże i baza staną się dla bohaterów sojuszniczych niemal równoprawnymi członkami drużyny wyposażonymi w niepowtarzalne i potężne zdolności defensywne:

  • Od budowli do poszczególnych celów prowadzić będą wiązki, dzięki czemu można się łatwiej zorientować, którzy przeciwnicy są atakowani.
  • Jeśli wrodzy bohaterowie zaatakują bohaterów drużyny przeciwnej w pobliżu ich budowli sojuszniczych, budowle te skupią ogień na atakujących do czasu ich zgładzenia lub wycofania się napastników.
  • Jasna wiązka oznacza, że budowla broni bohatera sojuszniczego i skupia się na tym celu.
  • Cele budowli zostają wyzerowane, kiedy cel Wołania o Pomoc zostanie unieszkodliwiony lub wycofa się.

Poza tym Heroes of the Storm pozwoli na tworzenie ulubionych konfiguracji talentów do postaci. Do każdego herosa będziemy mogli przypisać maksymalnie trzy zestawy. W przypadku, gdy aktualizacja balansu wprowadzi znaczące zmiany danego poziomu talentów, wybór talentu na danym poziomie zostanie zresetowany. Same konfiguracje pozwolą na szybsze wybieranie talentów podczas zabawy.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube