Oficjalna premiera Hell Let Loose. Hardkorowa i bardzo realistyczna gra

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
5 3012
Oficjalna premiera Hell Let Loose. Hardkorowa i bardzo realistyczna gra

Szukacie hardkorowej i do bólu realistycznej gierki? Zapraszamy do Hell Let Loose, który właśnie opuścił Wczesny Dostęp i stał się kompletnym ukończonym tytułem.

Razem z wersją 1.0 zadebiutowała aktualizacja “Eastern Front”, która dodała do gry dwie nowe mapy (Stalingrad, Kursk), nową frakcję i nowe przedmioty (oraz bronie). Nastąpiła także przebudowa systemu hitboxów, pojawiła się nowa fizyka maszyn wraz z wieloma innymi udoskonaleniami. Nie wspominając już o poprawionej grafice czy optymalizacji. 

(pełny patch-note)

Wszystko po to, aby Hell Let Loose jeszcze bardziej przypominał realia II Wojny Światowej.

Oficjalna premiera Hell Let Loose nie oznacza oczywiście końca rozwoju gry. Wręcz odwrotnie. Firma Black Matter Pty Ltd zapowiedziała już wiele nowości, które prędzej czy później trafią do ich produkcji.

Przedstawiono także ogólny harmonogram, czego możemy się spodziewać w Hell Let Loose w tym i następnym roku.

Hell Let Loose to drugowojenny MMOFPS (z ponad 100 graczy na mapie), który śmiało może być nazywany symulatorem. Rozgrywka jest ultra hardkorowa i zazwyczaj wystarczy jeden strzał, aby kogoś zabić.

“Hell Let Loose wrzuca cię w sam środek wojennego chaosu wraz ze świetnie przemyślanymi pojazdami, którymi możesz sterować. Linia frontu wciąż się zmienia, a przebiegiem bitwy rządzą zasady kładące szczególny nacisk na jednostki.”

Koszt gry to 142 zł, chociaż na Allegro znajdziecie klucze po 50-70 zł. 

https://store.steampowered.com/app/686810/Hell_Let_Loose/


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube