Oficjalny turniej w Gwinta!

Dodany przez PefriX ponad 6 lat temu
0 3040
Oficjalny turniej w Gwinta!

„– Placek w dzwonki.
– Mała kupa w kule!
– Grał król w kule, przesrał koszulę. Dubel w listki!
– Gwint!
– Nie śpij, Caleb. Dubel z gwintem był! Co licytujesz?
– Duża kupa w dzwonki!
– Akces. Haaa! I co? Nikt nie gwintuje? Dudy w miech, synkowie?”

Czyli zapraszamy na oficjalny turniej w Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana! Sprawdźcie swoje siły w turnieju GWENT Challenger i powalczcie z zawodowcami.

Do udziału w kwalifikacjach do GWENT Challenger można rejestrować się na oficjalnej stronie, gdzie dostępne są również szczegółowe zasady turnieju, harmonogram rozgrywek oraz sekcja najczęściej zadawanych pytań.

Rejestracja rozpoczyna się 16 marca i potrwa do 22 marca, a pierwsze mecze odbędą się 8 kwietnia. Wymagania? Dostęp do bety Gwinta oraz posiadanie na karku przynajmniej 13 wiosen (znaczy, 13 lat). Mała uwaga, turniej ten przeznaczony jest tylko dla użytkowników PC-tów. Ile osób zostanie zakwalifikowanych? W sumie 512, przy czym po 256 zawodników w drużynie Redanii oraz tyle samo po stronie Temerii. Pamiętajcie, że musicie przygotować 4 talie z minimum 25 kartami, oraz maksymalnie 40 w każdej.

Czterech najlepszych graczy, wyłonionych w kwalifikacjach, zmierzy się w finałach GWENT Challenger z profesjonalistami — Trumpem (Jeffrey Shih), Lifecoachem (Adrian Koy), Noxiousem (Kacem Khilaji) oraz ppd (Peter Dager). Łączna pula nagród do zdobycia wynosi 100 000 dolarów. Warto dodać, że turniej przeprowadzony zostanie online, ale finały odbędą się w Katowicach.  Powodzenia!


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube