Ogłaszamy konkurs dla kreatywnych graczy PokeGry

Konkurs

PokeGra to polska, przeglądarkowa gra MMORPG oparta o uniwersum pokemonów.

Jeżeli jeszcze jej nie znacie to macie świetną okazję, aby ją poznać bliżej. Gra jest darmowa, w całości po polsku, trzyma się na rynku od lat i ma stałą i przyjazną społeczność, co widać i w grze i na jej forum.

Rozgrywka jest unikatowa - wszystkie lokacje, modele i animacje są autorskie. System walki też jest czymś wyjątkowym, ponieważ w odróżnieniu od innych pokemonowych MMO podczas walk towarzyszy nam jeden wybrany pokemon zamiast całej drużyny.

Walka odbywa się automatycznie co potrafi wzbudzić emocje, zwłaszcza gdy zapomnimy o tym, że nasz wirtualny pupil nie może nas usłyszeć i staramy się go dopingować.

Zagracie tutaj.

Każdy gracz, który rozpoczyna przygodę z PokeGrą może skorzystać z kodu "MMORPG" aby lekko ułatwić i uprzyjemnić sobie rozpoczęcie rozgrywki.

Prócz tego mam przyjemność ogłosić konkurs dla kreatywnych graczy. Konkurs będzie polegał na tym, że każdy, kto chce wziąć w nim udział, musi wykonać pracę plastyczną - może to być szkic, rysunek, grafika lub obraz, który będzie przedstawiał waszego ulubionego pokemona wraz z waszą postacią z gry. Zarówno pokemon jak i wasza postać muszą znaleźć razem na jednym rysunku. Gotowe prace należy zamieścić w tym tutaj temacie na naszym forum.

Zakwalifikowane zostaną zgłoszenia, które pojawią się na naszym forum do 19 sierpnia, w piątek do północy. W sobotę udostępnimy ankietę, dzięki której każdy użytkownik naszego forum będzie mógł zagłosowac na swojego faworyta. W niedzielę, 21 sierpnia zostaną ogłoszone wyniki, a nagrody powędrują do zwycięzców.

3 najlepsze prace otrzymają koszulki z wybranym wzorem oraz pakiety ze słodkościami in-game. Autorzy 7 kolejnych, najlepiej ocenianych prac otrzymają dodatkową nagrodę w postaci symbolicznej paczuszki z arcanami.

Niech wygrają najlepsi! :)

Aktualizacja: Przedłużamy konkurs o tydzień, czyli zgłoszenia możecie przesyłać do 26 sierpnia!

Zobacz także

11 komentarzy