Ogromne zainteresowanie darmowym Call of Duty

Dodany przez guru prawie 3 lata temu
13 5476
Ogromne zainteresowanie darmowym Call of Duty

Moda na Battle Royale przeminęła? Powiedźcie to setkom tysiące, a może nawet milionom osób (za kilka dni poznamy pewnie oficjalne liczby), które masowo ruszyły grać w Call of Duty: Warzone. 

Widocznie słowa „Free-To-Play” połączone z „Call of Duty” zadziałały na wyobraźnię i jeszcze bardziej podkręciły hype. 

Zainteresowanie tytułem było tak wielkie, że po godzinie 20:00 – kiedy do gry wbili użytkownicy bez zakupionego Modern Warfare – serwery nie dawały radę. Zaobserwowano sporo crashów, lagów i kłopot z Lobby. Dopiero potem sytuacja się unormowała. Głównie dlatego, że Europejczycy poszli spać. 

Podobne zainteresowanie widzieliśmy na Twitchu. W szczytowym momencie Call of Duty: Warzone miał nawet 460 tys. widzów, kilkukrotnie więcej od League of Legends, Fortnite, Counter Strike: Global Offensive i reszty hitowych gier. 

Trzeba jednak przyznać, że pomimo zakwalifikowania Warzone do gatunku Battle Royale, gierka posiada kilka fajnych mechanik, a rozgrywka daje mnóstwo frajdy. Chwalona jest również optymalizacja oraz brak inwazyjnych bugów. Warzone może na dobre zagościć na rynku i stać się równoprawnym konkurentem Apexa i PUBG. 

Zagracie TUTAJ (UWAGA: klient gry zajmuje około 80 GB). 


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube