Okazuje się, że najlepszy polski Tibijczyk potajemnie sprzedał swoją postać

Dev

Nie wiemy, kiedy to było i ile wynosiła cena za najlepszą polską postać w Tibii (trzecią najlepszą na świecie). Wiemy jednak, że „Dev onica” nie jest już własnością pewnego Polaka spod Warszawy (w ubiegłym roku przeprowadzaliśmy z nim wywiad)

Na facebookowej grupie  „Tibia Trade Sweden” pojawiła się oferta sprzedaży właśnie tego konta z dowodem (w postaci aktualanego screenshota), że TOP3 Tibii należy właśnie do autora ogłoszenia. 

Pewnie nie znacie języka szwedzkiego, więc łapcie luźne tłumaczenie:

The time has come, an interesting character is for sale. 

I will only answer questions in the comment section below. This is a very unique oppurtunity to purchase a very special character. I'm taking offers and I dont know how much I want >for it. 

The picture speaks for itself. Everybody knows that the character is on a non pvp world. 

Its the highest druid in the game. It is 100% safe, i'm the owner and i will order a new conf key when the deal is set.

Cena za 1069 lvl Elder Druida nie została wyznaczona, ale potencjalne oferty będą się pewnie kręcić wokół 8-10 tysięcy euro, czyli między 34 a 43 tysiące złotych. O ile znajdą się oczywiście chętni, bo nikt nie powiedział, że ktoś wyłoży taką kasę na kilka chodzących pikseli. 

„Dev onica” to kolejna postać z tibijskiego TOP-u, która została wystawiona na sell. Nie tak dawno było głośno o sprzedaży „Pablinn” (1049 lvl) oraz „Szzydera” (1046 lvl), które również zmieniły swoich pierwotnych właścicieli. 

Sami widzicie, że interesy się kręcą, a CipSoft nadal nic z tym nie robi. 

Zobacz także

21 komentarzy