Omuni Online powraca z grobu jako Omuni Reborn

E4d qkuwqay7vqn

Istniał sobie kiedyś taki ambitny projekt Omuni Online. Miał to być mmorpg z otwartym światem, stworzony przy użyciu Unity od firmy MoyaGames. Znajdował się w fazie produkcji przez 2 lata i nawet próbowano pozyskać dodatkowe fundusze podczas zbiórki pieniędzy na Indiegogo, akcja nie wypaliła, ale twórcy nadal kontynuowali projekt, koniec końców coś nie wyszło, prace spowolniły i całość poszła do kosza. Jedyne pozostałości, o ile kogoś to ciekawi, znalazłem tutaj.

Przenieśmy się teraz 9 lat później, czyli do teraźniejszości. Omunia powstaje z grobu jako Omuni Reborn. Twórcy nie poddają się i próbują przywrócić swój twór niczym jacyś nekromanci. Pierwotne założenia też się zmieniły i od teraz to „MMO Action RPG”. Więcej szczegółów i planów na przyszłość trudno szukać, same filmiki dużo nie pokazują.

Mimo to życzymy powodzenia, żeby tym razem się udało i cały projekt nie wylądował w grobie jak poprzednio. Kto wie, może zostaniemy zaskoczeni i dostaniemy porządnego nowego mmorpg-a? Postęp pracy możecie śledzić tutaj.

Zobacz także

1 komentarzy