Once Human startuje wieczorem. Gra “MMO”, która będzie wielkim hitem!

Dodany przez guru 9 dni temu
47 14218
Once Human startuje wieczorem. Gra “MMO”, która będzie wielkim hitem!

Dziś wieczorem, około 23:00 czasu polskiego, swoją oficjalną globalną premierę będzie miało Once Human.

Gra, która korzysta z tagów “MMORPG”, ale która nie jest typowym przedstawicielem naszego gatunku. Once Human to osadzona w postapokaliptycznej przyszłości gra survivalowa w otwartym świecie dla wielu graczy. Połączenie Rusta, The Division, Destiny 2 oraz DayZ.

Połącz siły ze znajomymi i zwalczajcie potwory, odkrywajcie spiski, rywalizujcie o zasoby i budujcie własne terytorium. Bierz udział w ogromnych bitwach z innymi graczami i NPC-ami.

Brzmi trochę banalnie, ale uwierzcie, że Once Human to mega grywalna produkcja, która okaże się gigantycznym sukcesem.

Wersja beta zebrała bardzo pozytywne opinie, a niedawne demo – w ramach Steam Next Festival – rozbiło bank, osiągając w szczytowym momencie ponad 300 tysięcy graczy online. Nie mówiąc o tym, że Once Human to piąta pozycja na globalnej Liście Życzeń Steam – według statystyk na gierkę czeka 40 milionów użytkowników (czyli 40 milionów potencjalnych graczy).

Once Human otrzymał także „Triple Crown” na Steam, zajmując pierwsze miejsce w rankingu większości list życzeń, plus największą nadchodzącą grą w trendzie i największą liczbą aktywnych graczy demo w okresie 24 godzin.

Once Human będzie darmowy – zapraszamy TUTAJ (Steam, Epic Games Store, Android oraz iOS).


47 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube