OSRS bije rekordy i ma więcej graczy niż Lost Ark, ESO i New World razem wzięci

Dodany przez guru 7 miesięcy temu
8 11933
OSRS bije rekordy i ma więcej graczy niż Lost Ark, ESO i New World razem wzięci

Old School RuneScape to fenomen. Gra MMORPG, która wygląda jak &%$*, a jednocześnie gra MMORPG, która (ze względu na swoją grywalność, klimat i miłość fanów) notuje więcej aktywnych graczy niż wiele większych marek na rynku.

Dowodzi tego nowy rekord popularności OSRS, który został ustanowiony w nocy ze środy na czwartek. W szczytowym momencie mieliśmy tam ponad 190 tys. “Players online”, co mówi samo za siebie.

***

Sam OSRS ma więcej graczy online niż FFXIV (24k), Elder Scrolls Online (16k), Black Desert (21k), Lost Ark (78k) i New World (30k) razem wzięci na Steamie.

(w przypadku FFXIV, ESO i BDO istnieją jednak wersje konsolowe, ale w przypadku Lost Ark i NW mamy tylko steamowe wersje PC, więc…)

***

Tym większe słowa uznania, że mówimy o bardzo starej grze (od premiery RuneScape minęło 20 lat, a od premiery Old School RuneScape 10 lat).

Tak wielkie zainteresowanie Old School RuneScape nie wzięło się jednak z niczego. To nie tak, że ludzie z WoW-a czy innych tytułów  nagle opuścili swoje MMORPG, aby spróbować OSRS.

Rekord popularności oldschoolowego RuneScape ma związek ze startem lig Trailblazer Reloaded.

W Old School ligi to tymczasowe tryby gry, które toczą się na serwerach oddzielnych od głównej gry. Na światach Leagues będziesz mógł stać się potężniejszy niż kiedykolwiek wcześniej i poznać Old School z zupełnie innej perspektywy! Zwiększyliśmy liczbę PD, dzięki którym bez problemu przejdziesz przez wczesną fazę gry i od razu przystąpisz do trudniejszych i bardziej wyjątkowych wyzwań Old School. Po drodze zyskasz dostęp do epickich reliktów, które wzmocnią cię nowymi, potężnymi zdolnościami i efektami pasywnymi.

Zagracie TUTAJ.


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube