OSRS idzie drogą FFXIV i zakazuje większości programów

Dodany przez guru około 2 lata temu
2 1856
OSRS idzie drogą FFXIV i zakazuje większości programów

Sielanka się skończyła. Jagex idzie drogą Square Enix i zaostrza właśnie regulamin dotyczących zewnętrznych (trzeci) programów, które były bardzo popularnymi “towarzyszami” Old School RuneScape.

Niestety, to co na początku było miłym dodatkiem, potem zmieniło się oprogramowanie zbyt mocno ingerujące w klienta i rozgrywkę OSRS.

Odkąd istnieje Old School, obok niej istnieją nieoficjalni klienci i funkcje. Wiele z nich powstaje w wolnym czasie z miłości i pasji. Jednak nie zawsze tak jest i z biegiem czasu niektóre dodatki klienckie stały się zbyt nachalne, wpływając na rozgrywkę w nieakceptowalny sposób i oferując coraz większe korzyści.

 Jako właściciele gry musimy przyjrzeć się zarówno obecnej sytuacji, jak i temu, dokąd zmierzają sprawy.

Nieuchronnie w miarę upływu czasu początkowe bariery , które wyznaczyliśmy dla tego, co jest, a co nie, zostały przesunięte do granic możliwości, a czasami granice akceptacji zostały przekroczone. Poza indywidualnymi funkcjami klienta, które zasadniczo pozwalają graczom oszukiwać w treści lub umożliwiają niemożliwe przełączanie zarówno w PvP, jak i PvM, obserwujemy również zwiększone wykorzystanie niezatwierdzonych klientów zewnętrznych, które z łatwością zapewniają łatwy dostęp do skryptów botów.

Dlatego od teraz jedynymi zatwierdzonymi programami do użytku są:

  • RuneLite
  • HDOS
  • OSBuddy

Okres przejściowy trwa do 24 czerwca. Po tym czasie każde inne oprogramowanie, każdy inny klient wspomagający OSRS będzie traktowany jako naruszenie regulaminu, co prędzej czy później doprowadzi do zawieszenia i zbanowania konta.

Szczegóły TUTAJ

 


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube