Oto wasz najbardziej wyczekiwany MMORPG...

Loko

Przez ostatnie dwa tygodnie mogliście głosować na swojego najbardziej wyczekiwanego MMORPG 2020+ roku. 

Kto wygrał? Oto wyniki. 

Niespodzianki nie było. Nasi użytkownicy najbardziej czekają na Lost Ark Online. Ten Action-MMORPG zdobył 20% wszystkich głosów. Mamy nadzieję, że anglojęzyczna wersja gry wreszcie pojawi się w tym roku…

Drugie miejsce dla World of Warcraft: Shadowlands (10% głosów), który powinien wywrócić WoW-a o 180 stopni. Nie chodzi tylko o fabułę gry, ale także o kontrowersyjny level squish. 

9% ankietowanych czeka na Crimson Desert (mroczny brutalny MMORPG od twórców Black Desert), a 8% na New World (premiera w maju!). 

Tyle samo osób wyczekuje premiery… Diablo Immortal. No nieźle, gra, która jeszcze rok temu była pośmiewiskiem internetu, teraz staje się bardzo łakomym kąskiem. 

6% zagłosowało na Torchlight Frontiers, 5% na Lineage Eternal (Project TL), 4% na Blue Protocol, 4% na Temtem, 4% na Ashes of Creation. Reszta gier (w tym Corepunk, AIR, Pantheon, Project BBQ, Phantasy Star Online 2, Mad World, Magic: Legends) zebrała mniej niż 2% głosów. 

Nadchodzi naprawdę fajny czas dla fanów MMORPG. Jesteśmy jednak realistami. Jeśli chociaż 30% wymienionych tutaj tytułów zadebiutuje w tym roku w Europie, to będziemy mówić o sukcesie. 

Dziękujemy za głosy i zapraszamy do nowej ankiety. 

Zobacz także

15 komentarzy

Wyszukiwarka

Najnowsze video

Forum dyskusyjne

Dodaj nas

Ankieta

Moja obecna postać w MMORPG jest...

Wyniki

Obrazek dnia

Eeeeee

Kalendarz