Otwarty świat, survival, sandbox, RPG. Chimerland właśnie wystartowała

Dodany przez guru prawie 2 lata temu
8 8449
Otwarty świat, survival, sandbox, RPG. Chimerland właśnie wystartowała

O tej grze pisaliśmy już kilka razy…

“Chimeraland to gra z otwartym światem o wysokim stopniu swobody. Gracze mogą swobodnie eksplorować i budować, wchodzić w interakcje z bogatymi egzotycznymi zwierzętami, walczyć, hodować zwierzęta domowe i przetrwać w dynamicznym starożytnym świecie.”

Czerpiąc inspirację z legend, Chimeraland przeniesie graczy do prehistorycznego, mitycznego świata, w którym fantastyczne bestie przemierzają lądy, morza i powietrze. Po schwytaniu i oswojeniu bestii gracze mogą przekształcać swojego wierzchowca, korzystając z innowacyjnej mechaniki Chimeraland "ewoluuj i pożeraj".

Chimerland korzysta z tagów MMO, ale to nie jest pełnoprawne MMO. Oficjalny termin mówi o sieciowym sandboxowym “Open World Survival Crafting Game” – i tego się trzymajmy.

Druga sprawa to mobilne korzenie gry. Chimerland została stworzona z myślą o smartfonach, ale wczoraj – na Steamie – zadebiutowała również z wersją PC. Niestety, zamiast pełnoprawnego portu mamy jakąś imitację pecetowej gry z typowym dla urządzeń mobilnych interfejsem… Ehh…

No cóż, spróbować można, bo Chimerland nic nie kosztuje.

https://store.steampowered.com/app/1913730/Chimeraland/

 


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube