Overwatch 2 świętuje Pride Month na całego, a Baptiste jest biseksualny

Dodany przez PefriX 4 miesiące temu
11 1578
Overwatch 2 świętuje Pride Month na całego, a Baptiste jest biseksualny

Tak sobie uświadomiłem, że czerwcowe Pride Month to w zasadzie „nowość”, do której zadziwiająco szybko przywykłem. Tęczowatość w tym miesiącu już nie zaskakuje czy dziwi, a powinna właśnie tym, jak prędko to „zaakceptowałem” i uznałem za normalne wydarzenie. Przerażające w sumie, ale nie po to tu jesteście, aby czytać moje wypociny, więc do rzeczy!

Począwszy od 1 czerwca, każdy, kto zaloguje się do Overwatch 2, otrzyma obszerną kolekcję profilowych portretów graczy i wizytówek, celebrujących wiele różnych tożsamości, które składają się na ponoć fantastyczną społeczność gry.

Wizytówki pozwalają wam wybrać sposób identyfikacji w grze. Zauważycie specjalne wizytówki poświęcone niektórym z bohaterów LGBTQ+ – znajdziecie tu lesbijskie wizytówki dla Smugi i Fary, gejowską dla Żołnierza-76, panseksualną dla Życiodawcy, a także biseksualną dla Baptiste’a. Co?

„Przez lata gracze spekulowali na temat orientacji seksualnej Baptiste’a i Fary, a my jesteśmy podekscytowani nie tylko włączeniem ich do tych elementów ozdobnych Pride Month, ale także opublikowaniem zupełnie nowego opowiadania skupiającego się na ich tożsamości oraz postrzeganiu przez nich świata zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego.”

Poza tym przez cały czerwiec będziecie grać na zaktualizowanej mapie Midtown, rozgrywającej się tuż po paradzie równości. W Posterunku Gibraltar pojawi się również nowe zdjęcie w koszarach – ze Smugą i jej partnerką Emily (jest ono również dołączone jako nowe graffiti dla Smugi). Wszelakie szczegóły oraz pełną zawartość znajdziecie tutaj.


11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube