Overwatch 2 wprowadzi Mirrorwatch, czyli złą Mercy i nowy tryb

Dodany przez PefriX 3 miesiące temu
7 1825
Overwatch 2 wprowadzi Mirrorwatch, czyli złą Mercy i nowy tryb

O tym, że do Overwatch 2 zawita pierwsza transpłciowa postać już wiecie. Tak samo, jak o odblokowaniu wszystkich postaci gry. To jednak nie wszystkie nowości, jakie wprowadzi Sezon 10 do gry, który zawita już 16 kwietnia.

W sezonie 10 Blizzard wprowadza szerokie grupy, dzięki którym będziecie mogli grać ze znajomymi w Rywalizacji bez względu na ich rangę. Czym dokładnie jest szeroka grupa? Mamy z nią do czynienia, kiedy gracze o najwyższej i najniższej randze są zbyt daleko od siebie pod względem poziomu umiejętności i dywizji. Każda grupa z graczami o randze diamentowej lub niższej, których dzieli więcej niż pięć dywizji umiejętności, jest grupą szeroką.

Grupy, w których gracze z rangą mistrza są od siebie oddaleni o więcej niż trzy dywizje umiejętności, również należą do szerokich grup. Wreszcie, wszystkie grupy, w których znajdują się arcymistrzowie lub czempioni, są szerokimi grupami, niezależnie od tego, ile dywizji umiejętności ich dzieli. Grając jednak w taki sposób liczcie się z dłuższym czasem oczekiwania, a także inaczej przyznawanymi punktami za grę rankingową.

Poza tym otrzymamy Mirrorwatch, czyli battle passa z odwróconymi charakterami postaci. Dobzi są złymi, źli są dobrymi, a w związku z tym do Overwatch 2 zawita specjalna seria skórek — główną atrakcją jest Vengeance Mercy. Do tego dojdzie nowy tryb 5 na 5, Clash Game Mode Trial. Więcej informacji znajdziecie tutaj.


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube