Overwatch już dostępny na Nintendo Switch

Dodany przez PefriX prawie 3 lata temu
1 1600
Overwatch już dostępny na Nintendo Switch

[Informacja prasowa]

Wczoraj o godzinie 20:00 czasu polskiego, Overwatch Legendary Edition trafiło na Nintendo Switch. Po trzech latach wypełnionych aktualizacjami zawartości i usprawnieniami rozgrywki, sieciowa strzelanka drużynowa Blizzarda trafia na Nintendo Switch razem z ciągle powiększającą się plejadą 31 bohaterów oraz wieloma trybami gry osadzonymi w 28 wyjątkowych miejscach na całym świecie. 

Użytkownicy Nintendo Switch otrzymają wszystkie nowości, które do tej pory trafiły do Overwatch. Wśród nich jest 31. bohater, Sigma, ekscentryczny astrofizyk kontrolujący grawitację oraz najnowsza mapa typu Eskorta, Hawana. Inna nowość to Warsztat, potężne i łatwe w użyciu narzędzie pozwalające graczom tworzyć przeróżne, dziwne i pomysłowe tryby, w które można grać na wszystkich platformach.

Posiadacze Nintendo Switch mogą dodatkowo wykorzystać sterowanie żyroskopowe konsoli, aby grać w Overwatch w zupełnie nowy sposób. Przechylając kontrolery Joy-Con, gracze mogą między innymi kierować Mord-Oponą Złomiarza tak, aby dokonała jak największych zniszczeń; wymierzać wrogom sprawiedliwość prosto z chmur jako Fara oraz precyzyjnie atakować Uderzeniem Grawitonowym Zarii.

Overwatch Legendary Edition na Nintendo Switch jest dostępne w wersji pudełkowej (zawiera kod umożliwiający pobranie gry) oraz cyfrowej – w sklepie Nintendo eShop (sugerowana cena to 39,99 EUR). Obie wersje zawierają 15 dodatkowych skórek – wśród których nie brakuje ulubieńców fanów: Dzielnicowej dla D.Vy, Agenta Blackwatch Reyesa dla Żniwiarza czy Walkirii dla Łaski – oraz trzymiesięczne Członkostwo Indywidualne Nintendo Switch Online.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube