Overwatch wprowadzi LFG, prywatne profile, rework Symmetry

Dodany przez PefriX około 6 lat temu
6 4540
Overwatch wprowadzi LFG, prywatne profile, rework Symmetry

Jasne, część z Was uzna, że Overwatch powinien częściej dostawać nowych bohaterów, mapy, tryby i inne atrakcje. Znajdą się jednak gracze, którzy docenią inne, nadchodzące nowości.

Przykładowo zapowiedziano, że najnowszy hero shooter Blizzarda wzbogaci się o funkcję Looking-for-Group, znaną jako LFG. W grupie gra się raźniej, a nie zawsze mamy możliwość zabawy ze znajomymi. Dzięki tej opcji gracz będzie mógł wybrać szereg konkretnych ustawień, jak konkretna rola, czy wymóg czatu głosowego, aby system dobrał mu współzawodników.

Fajnym dodatkiem będzie również „endorsements”. Po zakończeniu meczu będziemy mogli wyróżnić gracza za jakieś zachowanie w trakcie spotkania. Nie ma to większego znaczenia dla samej rozgrywki, ale pozwoli docenić osobę „mainującą” Hanzo, która podczas zabawy zmieni postać na bardziej potrzebną. Ewentualnie pozwoli wyróżnić kogoś za niezłe zagranie, współpracę, itd.

Powyższe docenienia podzielone zostaną na trzy kategorie i będą widoczne dla wszystkich. Całość z kolei ma działać podobnie do punktów honoru w League of Legends. Podobno gracze regularnie wyróżniani otrzymają jakieś nagrody.

Do tego bohaterowie ataku i obrony znajdą się w jednej, wspólnej kategorii nazwanej „damage” (u nas chyba będzie po prostu „obrażenia” "natarcie"). A co do prywatnych profili – gracze będą mogli ustawić widoczność konta. Dzięki temu sami decydujemy, czy pozwolimy, aby obcy gracz miał wgląd w nasze konto Overwatch (ilość rozegranych meczy daną postacią, itd.), czy też nie.

Poza tym rework Symmetry (całkiem ciekawy!) oraz mapy Horizon Lunar Colony, jak i wszystkie powyższe nowości, jest już dostępny. Oczywiście na serwerach testowych (PTR/PST) Overwatch. Kiedy oficjalnie zadebiutują? „Soon™”


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube