Pagan Online nie będzie jak Diablo 3. Wysyp gameplay’ów z nowego Action-RPG-MMO!

Pagan online hands on anya gameplay 900x506

Nie ma wątpliwości, że wśród naszych czytelników znajduje się duża grupa osób, która z wytęsknieniem oczekuje premiery lub jakichś informacji z obozu Pagan Online. 

Dobrze się składa, że tuż przed godziną 15:00 w sieci zarobiło się od materiałów z gry. Amerykańscy redaktorzy z amerykańskich serwisów mieli okazję pograć w nową hack’n’slashową grę od twórców World of Tanks i napisać o tym parę słów. Pojawiły się też wywiady z producentami Pagan Online. 

Dowiedzieliśmy się z nich, że Pagan Online pomimo podobnego wyglądu będzie zupełnie innym tytułem niż Diablo (3). To wcale nie będzie bezmyślna „ciachanka” nastawiona na osiąganie coraz większch liczb.

Diablo to przede wszystkim liczby i sprzęt. Nasza gra to nie tylko sprawdzanie ekwipunku, ale równineż sprawdzenie umiejętności. Chodzi o zwiększanie statystyk bohaterów, zdobywanie łupów w celu zmiany rozgrywki, odblokowywanie nowych bohaterów i nowych sposobów gry. 

Wspomniano też… o Warframe. Niektóre misje będą przypominać te z dzieła Digital Extremes. Twórcy Pagan Online stawiają na różnorodność. Nie chcą, żeby gierka nam się szybko znudziła. 

W rozmowie padło też słowo „Diablo 4”:) Mad Head Games oraz Wagaming nastawiali się na zapowiedź Diablo 4, a dostali… Diablo 4 na telefon (Diablo Immortal), co wywołało masę krytyki fanów serii. 

Publiczność szuka czegoś, co nie będzie wydawać się przekrętem (w ogyinale użyto słowa "scam"). 

Pewnie dlatego Pagan Online nie będzie grą Free-To-Play. Otrzymamy pełnoprawny  płatny tytuł bez mikrotransakcji i Premium. Premiera w najbliższych 2-3 miesiącach. 


Dobra, to tyle. Wy przecież czekacie na gameplay’e, które wreszcie zaprezentują Pagan Online w pełnej krasie. 

Filmiki przedstawiają wyłącznie zabawę solo!

Zobacz także

16 komentarzy