Pagan Online otrzymał dwuosobowego co-opa

Pncoop 1920x1080 feature

Całkiem niedawno guru pisał Wam, że do Pagan Online zmierza możliwość grania z innymi graczami w ramach kooperacji. I tak też się stało, chociaż aktualizacja ma prawo nieco rozczarowywać. Nie jest to bowiem pełnoprawny co-op, czy „online”, bowiem na ten moment gra pozwala na zabawę w dwuosobowej drużynie.

„The first iteration of co-op is here! We had it during The Trials, but there were some technical issues with it so it wasn’t ready for Early Access. Now it’s making a return in its first iteration.”

Niemniej deweloperzy zapewniają, że to nie koniec! Wprowadzona nowość to dopiero początek prawdziwej możliwości współpracy z innymi. W przyszłości mamy otrzymać to, na co sporo osób czeka. Na ten moment w co-opie można rozgrywać „assassination” oraz misje poboczne.

Kampania fabularna cały czas pozostaje miejscem do samotnej zabawy. Dodano również matchmaking, więc nie trzeba koniecznie grać ze znajomym. System bowiem zawsze może dobrać nam towarzysza przygód na daną misję. Z czasem otrzymamy kooperację dla czteroosobowych zespołów oraz zmiany w interfejsie, które mają temu sprzyjać.

Poza tym twórcy popracowali nieco nad sterowaniem, aby było mniej toporne. Niemniej nie planują rezygnować z WASD. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Zobacz także

9 komentarzy